Hakkımızda

Alen Metal, 2004 yılından bugüne güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran ticari anlayışıyla sizlere hizmet vermeyi amaç edinerek ticari hayatının temellerini atmış bulunmaktadır...

Yıllar için de siz sanayicilerimizin değişen şartlara paralel olarak, sizin için yeni hizmetlerimiz ile hep sanayinin ve üretimin için de çözüm ortağınız olmayı hedef edindik.

Geçmişimiz de bilgi ve birikimlerimiz, gerek kalıp, gerek makine imalatı için yarı mamul satışı ve buna paralel zaman içinde gelen talepler ile talaşlı imalat girişimlerimiz ve tecrübelerimiz ile genel imalat prosedürlerini takip etmek gayemiz ile aradan geçen 13 yıla rağmen hizmetlerimizi sizin için kullanmak tek gayemizdir.

Bu sebeple, yenilikçi olan Alen Metal, hali hazırda olan enjeksiyon baskı ve imalatı yanında artık günümüz teknolojisine daha uygun olan lazer markalama ve lazer pantograf işleriniz ve ihtiyaçlarınız da size hizmet etmekten onur duyarız.

Günümüz şartlarında önemli olanın müşteri memnuniyeti olduğunu kurulduğumuz andan bugüne ve insanların hayatın odağında olduğunu ve hizmetin esas olduğunu unutmadan devam etmekteyiz.

 

 

İşte bu yüzden, bizim için siz önemlisiniz.